€14 co noc
€14 co noc
Hababusch Hostel, Weimar, Germany

Hababusch Hostel

Weimar, Germany - Hababusch Hostel, Geleitstraße 4
4.1   

Przeczytaj 1 opinię

 • Niezrównana wartość
 • Wyjątkowe restauracje
 • Szczególnie bezpieczny
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

A place of miracle and wonder - but not for everyone ... Highly recommendable if you are looking for a home!
Not recommendable if your priority is on sterile, modern & dainty.
Student dorm, hippiesque shared apartement, showcase of old and nostalgic furnishings, historic building under construction, ...

Opis - Hostel

Niemcy są tradycyjnie zdominowane przez hostele niemieckiej Federacji Schronisk Młodzieżowych / Hostelling International, które pochodzą z tradycji "domu pieszych" i poprosić członka karty, nie trzeba się z nami. Mamy też nie curfew lub lokaut razy. "Nowy" rodzaj prywatnego schroniska w Niemczech, z drugiej strony jest w większości bardzo nowoczesne i wydajne. Nasz hostel jest raczej jak tradycyjny brytyjski typ: małych i więcej prywatnym domu niż hotel.

Wszystkie stałych mieszkańców, że mieszkają w domu jest dbanie o pokojach. W ten sposób nie potrzebujemy stałego odbioru. Jest to rzadki occaison, że nie ma nikogo w domu w ogóle. Jesteśmy głównie studentów. Żyjemy na piętrze domu. Nie jesteśmy profesjonalistami.

Pościel jest 2, 5. Ręczniki 0, 5 do 1. Zapraszamy do zabrać zamiast.
Jest jeszcze jedna ubikacja, dwie toalety i dwa prysznice na piętrze gości. Nie ma pochłaniacze w pokojach. Większość pokoi nie może być zablokowany. Przynieś na kłódkę, jeśli chcesz korzystać z szafek.

Mamy rękę elektronicznych kluczy do drzwi wejściowych (de-formułowanie 10) i bezpłatne mapy miasta.

Przyjazd i wyjazd powinien mieć miejsce między 8 rano i 22pm. Daj nam wypowiedzenia, jeśli przyjazd po 6pm abyśmy zachować łóżka dla Ciebie.
Pokoje powinny być opuszczone do 11am. Przechowalnia można pozostawić w hostelu, aż do odlotu.
 
Nie oferujemy śniadania. Jest w pełni wyposażone, samoobsługowa kuchnia ale i super-mar-marketach, piekarni i kawiarni można znaleźć w pobliżu.

Dom położony jest w zabytkowym centrum Weimaru.
To było budować około 1770 w stylu barokowym. W domu jest nadal w toku. Powoli renowacje-nia budynku i próbuje odtworzyć niektóre oryginalne poczucie domu. Dlatego należy pamiętać, że budynek nie zostały gruntownie zmodernizowane i że częściowo nadal jest w bardzo złym stanie.
Niektórzy ludzie uważają atmosferę domu-co kilka alternatywnych. Charakter samoorganizacji akademiku jest rozstrzygający-nia i meble są z drugiej ręki, w stylu NRD.

Weimar jest wystarczająco małe, aby można poruszać się na piechotę. Autobusem lub rowerem będzie można dostać się do okolicznych zamków i parków i do obozu koncentracyjnego Buchenwald. Istnieje również scenicznego bike-szlak wzdłuż rzeki poprzez krajobraz bardzo zróżnicowany.

 • Hababusch Hostel, Weimar, Germany, Germany schroniska i hotele
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hostel
 • Hostel pokoje / jednostki: 7
 • Rok budowy: 1780
 • Odnowiony: 1980
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €14

Twin double (1 łóżko) double (2 łóżka) mieszane dorm quad (4 łóżka) jeden
 • Zameldowanie po: 2:00pm
 • Sprawdź wcześniej: 11:00am

Hostel udogodnienia

Jest jeszcze jedna ubikacja, dwie toalety i dwa prysznice na piętrze gości. Nie ma pochłaniacze w pokojach. Bring kłódkę do korzystania z szafek. Meble są z drugiej ręki, w stylu NRD. W zestawie znajduje się stosowanie tradycyjnych i zdrowych materiałów budowlanych (drewno, kamień i gliny), że wiek budynku i pokazuje zawsze będą pęknięcia w ścianie tu i tam

Wypożyczalnia rowerów Dzieci dozwolone Winda / winda nie jest dostępna Pralnia / valet service Bielizna Wynajem No Smoking Nie ma godziny policyjnej Zwierzęta domowe dozwolone

Wyposażenie pokoju

W pokojach nie ma oddzielnych urządzeń sanitarnych. Niektóre z nich są bardzo małe, a niektóre lub podłączony do innego (dorm) pomieszczenia. Standart łóżko w pokoju dwuosobowym jest wspólnym queen size (1, 2 m szerokości) materaca. Daj nam znać, jeśli wolisz dwa materace obok siebie lub jeśli w rzeczywistości potrzeba dwa oddzielne łóżka.

Backpacker pokoju Pokoje dla niepalących Wspólna łazienka Telewizja niedostępna


Sąsiedztwo

Dom położony jest w zabytkowym centrum Weimaru. To było budować około 1770 w stylu barokowym. Większość historycznego wnętrza został usunięty, gdy dom został przebudowany, aby stać się akademiku w 1982 roku. W domu jest nadal w toku. Mieszkańcy są renowacji budynku krok po kroku i próbuje odtworzyć niektóre z oryginalnych uczucie do domu. Wielu uważa, że atmosfera w domu nieco "alternatywnych". Charakter samoorganizacji akademiku jest dominujący.

Punkty zainteresowania
 • Eisenach Wartburg 70 km +
 • Jena, miasto kontrastów 23 km
 • Erfurt kapitału państwowego ze średniowiecznymi 23 km centrum
 • Obozu koncentracyjnego Buchenwald 5 km
 • Kilka zamków ustawić w parki krajobrazowe 2 km
 • Dźwięk płynie. Kąpiel w dźwięku i światła. Toscana Therme 30 km
 • Auerstedt. Napoleonów zabytkowym pałacu battlesite i wikliny stawki i maloca
 • Nietzsche 1 km archiwum
 • Miejsca pobytu Bacha, Liszta, Goethego, Schillera, Herdera, Cranacha, ...
 • Bauhaus University, Bauhaus-Museum &

Jedzenie i picie
Jedzenie poza domem
Gerberstrasse 3 "gerber3"
Ex-sqatter-dom z ponad wielkości malowidła ścienne na fasadzie, bez okna, nie podpisać, tylko w drzwiach.

Zasady
Szczegóły ceny

€14 co noc

Wszystkie ceny za osobę, bez śniadania (samoobsługowej kuchni) i arkuszy (wprowadzają własne lub wypożyczyć je na 2,5). Podwójne i pojedyncze pokoje na żądanie: postAThababuschDOTde

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Dostępne rabaty

Tygodnik stawki na żądanie

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Anulowanie ciągu dwóch miesięcy od przybycia -> opłat wynosi 1 / 3 kosztów. Anulowanie ciągu dwóch tygodni od przyjazdu -> opłat równa 2 / 3 kosztów. Anulowanie mniej niż 24h od ogłoszenia czas przybycia (godzina dwunasta jeżeli nie została podana) lub bez odwołania -> 3 / 4 z regularnym kosztów.

Lokalizacja - Hostel

Hababusch Hostel, Geleitstraße 4
Weimar
Free State of Thuringia (Thüringen)
Germany  99423

Szerokość: 50.98053, Długość geograficzna: 11.32757

Jak się tam dostać

Dojazd samochodem: Jadąc z autostrady wzdłuż drogi głównej do miasta. Przy ulicy kończy się w T-skrzyżowania lewo. Postępuj zgodnie z ulicy, jak pochyla w lewo. Skręć w prawo na następnym stop. Postępuj zgodnie z ulicy przez inną zginać lewej i skręcić w prawo zaraz potem (na światłach) w Heinrich-Heine-Strasse. Skręć w prawo w małą Geleitstraße tuż za następujące światła. Uważać, aby skręcić w prawo, po 200m ponownie (jak na ulicy przed nosi inną nazwę).

Przyjeżdżając pociągiem: autobusem nr 1, 5, 6, 7 lub 8 lub pieszo w dół do Goetheplatz (mniej niż 15 minut). Skręć w lewo w Geleit-Straße. Uważaj, aby ponownie skręcić w prawo po 200 m (jak na ulicy przed ma inną nazwę).

Znajdziecie wejściu do budynku szaro-różowy po lewej stronie kilka kroków od ulicy za fontanną i nieco ukryty pod uprawę winorośli.

Najbliższe lotnisko: Lotnisko Erfurt jest 28 km od hotelu. Frankfurt jest około 180 km.